Ви у вірному місці

м. Днiпро, вул. Шинна, 35.

Меню

Пасивація та ущільнення

Pragolod 13 Поверхнево-активний препарат з пасивуючим ефектом

Pragolod 13

Поверхнево-активний препарат з пасивуючим ефектом

Pragolod 13 – рідкий високоефективний поверхнево-лужний знежирювач з високою пасивуючою здатністю, підходить для очищення сталі, чавуну, скла та кераміки. Продукт містить адсорбційні інгібітори, які можуть забезпечити міжопераційний або тимчасовий антикорозійний захист знежиреної сталевої поверхні.

Продукт призначений головним чином для міжопераційного знежирення та підходить для механічного очищення, наприклад, у обладнанні для миття високим тиском або очисних столах у машинних цехах. Препарат можна використовувати навіть при низьких температурах, тому його можна використовувати для машинного та ручного нанесення як заміну знежирювачів на основі розчинників, включаючи хлоровані вуглеводні.

Pragokor Seal Zn Захист хромованих і фосфатованих цинкових покриттів

Pragokor Seal Zn

Захист хромованих і фосфатованих цинкових покриттів

Pragokor Seal Zn переважно використовується для захисту хромованих і фосфатованих цинкових покриттів, покриттів з цинкових сплавів і кадмію. Забезпечує підвищений антикорозійний захист оброблених поверхонь. Стійкість до утворення білих продуктів корозії хромованих цинкових покриттів підвищується на 200-600 годин при прискореному випробуванні в нейтральному соляному тумані. Крім того, він уніфікує зовнішній вигляд хроматних покриттів і пригнічує іризацію хроматних шарів. Лаковий шар, створений нанесенням лаку Pragokor Seal Zn, створює остаточну обробку декоративних хромованих поверхонь цинкових покриттів, що забезпечує довготривалу стабільність зовнішнього вигляду модифікованої поверхні.

Pragokor Seal Si Неорганічний ущільнюючий препарат для цинкових і алюмінієвих конверсійних шарів

Pragokor Seal Si

Неорганічний ущільнюючий препарат для цинкових і алюмінієвих конверсійних шарів

Препарат Pragokor Seal Si використовується для герметизації конверсійних хроматних і безхроматних пасивованих шарів на цинкових і цинкових сплавах, а також для герметизації інших конверсійних шарів, таких як хроматні покриття на алюмінії та його сплавах, пасивовані цинкові виливки тощо.

Pragokor Seal Si значною мірою підвищує корозійну стійкість конверсійних покриттів і значно сповільнює початок корозійного впливу. Він в основному використовується з розчинами для пасивації без вмісту хроматів і підвищує їх стійкість у прискореному випробуванні на корозію сольовим туманом на 200-400 годин. Продукт також можна застосовувати у випадках, коли заборонено використовувати ущільнювачі на водній основі, наприклад, для компонентів гальмівної та охолоджувальної систем і гідравліки, коли відшарування ущільнювального лаку через агресивні рідини, що наповнюють систему, може викликати витоки, засмічення або несправність виробу.

Pragokor Seal Si – це водний злегка мутний колоїдний розчин, який містить наночастинки діоксиду кремнію. При нанесенні з водного середовища частинки золю кремнезему конденсуються на поверхні конверсійного шару та утворюють на його поверхні гелевий, безбарвний, прозорий шар. Під час висихання та дегідратації шару гелю утворюється просторова мережа силікатних сполук, з’єднаних силоксановими зв’язками, що підвищує корозійну стійкість, як до появи перших продуктів корозії цинку, так і загальну корозійну стійкість покриття.

Товщина шару варіюється залежно від умов обробки та базового конверсійного шару від 0,3 до 3 мкм. Шар також підвищує адгезію лакофарбових матеріалів. У разі нанесення фарб на водній основі покращується розтікання фарби під час розпилення.

Препарат необхідно зберігати при температурі від +5 до 30°С, заморожування препарату неприпустимо!

Pragokor Seal Fe Ущільнення та просочування фосфатних шарів на сталі

Pragokor Seal Fe

Ущільнення та просочування фосфатних шарів на сталі

Pragokor Seal Fe має універсальний характер.

В основному використовується для герметизації та просочення фосфатних шарів на сталі, чорнених або патинованих покриттів на сталі та чавуні, захисту нікелевих покриттів від потемніння, герметизації пор у катодних покриттях Ni-Cr, Cu-Ni-Cr, незнімні міжопераційний захист сталевих виробів, знежирених у лужних знежирювачах, або знежирених і забруднених виробів.

Завдяки своєму універсальному характеру він також підходить для захисту виробів, що складаються з кількох різних металів

Pragokor Seal Cu Для захисту поверхні міді, латуні, бронзи та інших металів

Pragokor Seal Cu

Для захисту поверхні міді, латуні, бронзи та інших металів

Pragokor Seal Cu переважно використовується для захисту поверхні міді, латуні, бронзи та інших металів або покриттів на основі міді, а також для герметизації та просочення пасивованих або патинованих поверхонь з міді та її сплавів.

Забезпечує захист оброблених поверхонь від потемніння, закладення пор в катодних покриттях з міді та її сплавів. Лаковий шар, створений нанесенням лаку Pragokor Seal Cu, створює остаточну обробку декоративних поверхонь міді та її сплавів, що забезпечує тривалу стабільність зовнішнього вигляду обробленої поверхні. Pragokor Seal Cu також забезпечує аналогічний захист декоративних покриттів або срібних і алюмінієвих поверхонь.

Pragokor Ms 4 Інгібітор Високоефективний препарат для пасивації міді, срібла та їх сплавів

Pragokor Ms 4 Інгібітор

Високоефективний препарат для пасивації міді, срібла та їх сплавів

Непіноутворюючий інгібіторно-гідрофобізуючий препарат без нітритів і хроматів призначений для адсорбційної пасивації активної поверхні міді, латуні, бронзи та інших мідних сплавів. Він також ефективний для пасивації поверхні срібла та його сплавів, а також частково цинку.

Використовується для проміжної та остаточної обробки поверхні міді та мідних сплавів після знежирення, галтування, травлення, дублення, патинування, гальванічного покриття або іншої обробки поверхні у водному середовищі.

Він створює безбарвний невидимий шар інгібіторів адсорбції, який дезактивує та гідрофобізує металеву поверхню та підвищує її стійкість до корозії. Він зарекомендував себе як оперативний захист від контактної корозії, викликаної дією агресивного поту людини. Запобігає утворенню дефектів зовнішнього вигляду під шаром прозорих лаків. Шар адсорбованих інгібіторів підвищує адгезію лакових шарів і сумісний із синтетичними фарбами та порошковими пластиками.

Pragokor 51 Інгібітор Високоефективний препарат для інгібування та нейтралізації сталей, чавуну та мідних сплавів

Pragokor 51 Інгібітор

Високоефективний препарат для інгібування та нейтралізації сталей, чавуну та мідних сплавів

Інгібітор емульсійного типу з низьким утворенням піни та нейтралізатор без нітритів та хроматів. Підходить для тимчасового та міжопераційного захисту від корозії виробів зі сталі, чавуну та мідних сплавів. Він чудово підходить для герметизації та консервації фосфатних або лужно-почорнілих покриттів і, на відміну від консервантів, не перешкоджає подальшому нанесенню шарів лаку. Наноситься зануренням і розпиленням в технологічному порядку, як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання.

Після пасивації поверхню можна знову промити демі-водою, оскільки інгібітори міцно хемосорбційно зв’язані з поверхнею, ефект пасивації зберігається. Пасивована поверхня сумісна з усіма видами синтетичних фарб і порошкових пластиків. Бажано заздалегідь перевірити сумісність водоемульсійних фарб, оскільки через пасивацію поверхня металів стає гідрофобною.

Препарат характеризується високим антикорозійним захистом поверхні і діє навіть при дуже низькій концентрації нанесення. Його можна додавати до слабокислих і сильно лужних ванн для знежирення та перемішування й отримувати загальмовану металеву поверхню за одну комбіновану операцію. Сумісність, концентрацію, властивості ванни і обробленої поверхні необхідно перевірити заздалегідь. Не можна додавати до препаратів на основі катіонних ПАР.

Ущільнювачі

Ущільнювачі

Група продуктів Pragokor Seal Cu, Fe і Zn – це лаки на водній основі, призначені в основному для остаточної обробки поверхні, фарбування, герметизації та просочення металевих поверхонь і конверсійної обробки. В окремих випадках вони також можуть використовуватися як незнімний міжопераційний захист. При нанесенні вони створюють на поверхні безбарвний прозорий полімерний шар, який містить універсальні та специфічні інгібітори корозії, абсорбуючі та модифікуючі речовини для стимуляторів корозії, просочення та гідрофобізуючі склади. Органічний полімерний шар разом з інгібіторами корозії створює як механічний, так і хемосорбційний бар’єр від дії агресивних стимуляторів корозії. Препарати Pragokor Seal наносять методом занурення. Застосовуються в технологічному процесі як остання операція перед сушінням, після останньої операції полоскання. Їх також можна наносити на чисті, висушені поверхні виробів з поверхневою обробкою, але поверхня повинна бути вологою після занурення у водний розчин.

Pragokor Seal Cu – 

для захисту поверхні міді, латуні, бронзи та інших металів

Pragokor Seal Cu переважно використовується для захисту поверхні міді, латуні, бронзи та інших металів або покриттів на основі міді, а також для герметизації та просочення пасивованих або патинованих поверхонь з міді та її сплавів. Забезпечує захист оброблених поверхонь від потемніння, закладення пор в катодних покриттях з міді та її сплавів. Лаковий шар, створений нанесенням лаку Pragokor Seal Cu, створює остаточну обробку декоративних поверхонь міді та її сплавів, що забезпечує тривалу стабільність зовнішнього вигляду обробленої поверхні. Pragokor Seal Cu також забезпечує аналогічний захист декоративних покриттів або срібних і алюмінієвих поверхонь.. 

Pragokor Seal Fe – 

ущільнення та просочування фосфатних шарів на сталі

Pragokor Seal Fe має універсальний характер. В основному використовується для герметизації та просочення фосфатних шарів на сталі, чорнених або патинованих покриттів на сталі та чавуні, захисту нікелевих покриттів від потемніння, герметизації пор у катодних покриттях Ni-Cr, Cu-Ni-Cr, незнімні міжопераційний захист сталевих виробів, знежирених у лужних знежирювачах, або знежирених і забруднених виробів. Завдяки своєму універсальному характеру він також підходить для захисту виробів, що складаються з кількох різних металів.

Pragokor Seal Zn 

захист хромованих і фосфатованих цинкових покриттів

Pragokor Seal Zn переважно використовується для захисту хромованих і фосфатованих цинкових покриттів, покриттів з цинкових сплавів і кадмію. Забезпечує підвищений антикорозійний захист оброблених поверхонь. Стійкість до утворення білих продуктів корозії хромованих цинкових покриттів підвищується на 200-600 годин при прискореному випробуванні в нейтральному соляному тумані. Крім того, він уніфікує зовнішній вигляд хроматних покриттів і пригнічує іризацію хроматних шарів. Лаковий шар, створений нанесенням лаку Pragokor Seal Zn, створює остаточну обробку декоративних хромованих поверхонь цинкових покриттів, що забезпечує тривалу стабільність зовнішнього вигляду обробленої поверхні.

Pragokor Seal Si 

неорганічний герметик для цинкових і алюмінієвих конверсійних шарів

Препарат Pragokor Seal Si використовується для герметизації конверсійних хроматних і безхроматних пасивованих шарів на цинкових і цинкових сплавах, а також для герметизації інших конверсійних шарів, таких як хроматні покриття на алюмінії та його сплавах, пасивовані цинкові виливки тощо.

Pragokor Seal Si значною мірою підвищує корозійну стійкість конверсійних покриттів і значно сповільнює початок корозійного впливу. Він в основному використовується з розчинами для пасивації без вмісту хроматів і підвищує їх стійкість у прискореному випробуванні на корозію сольовим туманом на 200-400 годин.

Продукт також можна застосовувати у випадках, коли заборонено використовувати ущільнювачі на водній основі, наприклад, для компонентів гальмівної та охолоджувальної систем і гідравліки, коли відшарування ущільнювального лаку через агресивні рідини, що наповнюють систему, може викликати витоки, засмічення або несправність виробу.

Pragokor Seal Si – це водний злегка мутний колоїдний розчин, який містить наночастинки діоксиду кремнію. При нанесенні з водного середовища частинки золю кремнезему конденсуються на поверхні конверсійного шару та утворюють на його поверхні гелевий, безбарвний, прозорий шар. Під час висихання та дегідратації шару гелю утворюється просторова мережа силікатних сполук, з’єднаних силоксановими зв’язками, що підвищує корозійну стійкість, як до появи перших продуктів корозії цинку, так і загальну корозійну стійкість покриття.

Товщина шару варіюється залежно від умов роботи та базового конверсійного шару від 0,3 до 3 мкм. Шар також підвищує адгезію лакофарбових матеріалів. У разі нанесення фарб на водній основі покращується розтікання фарби під час розпилення.

Препарат необхідно зберігати при температурі від +5 до 30°С, заморожування препарату неприпустимо!

Пасиватори та інгібітори

Пасиватори та інгібітори

Pragokor O 120 – 

нейтралізуючий пасивуючий засіб для сталі

Малопінний нейтралізуючий пасивуючий препарат без нітритів і хроматів. Підходить для тимчасового та міжопераційного захисту від корозії виробів зі сталі, чавуну та інших чорних металів.

Наноситься зануренням і розпиленням в технологічному порядку, як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання.

Пасивована поверхня ідеально сумісна з усіма типами фарб, включаючи водорозчинні та порошкові полімери. 

Pragokor O 130 – 

нейтралізатор та інгібітор для сталі, чавуну, алюмінію та кольорових металів

Непінний нейтралізуючий та інгібуючий препарат без нітритів та хроматів.

Застосовується проти корозії виробів зі сталі, чавуну, алюмінію та кольорових металів.

Наноситься зануренням і розпиленням в технологічному порядку, як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання.

Пасивована поверхня сумісна з усіма типами фарб, включаючи водні та порошкові полімери. Характеризується великою нейтралізуючою здатністю при низькій початковій концентрації.

 

Pragokor O 150 G

нейтралізуючий та інгібуючий препарат для поєднання різних металів

Непіноутворюючий інгібуючий і нейтралізуючий продукт, придатний для перевірки герметичності сталевих резервуарів під тиском з латунними та алюмінієвими фітингами, а також для тимчасового та міжопераційного захисту від корозії виробів зі сталі, алюмінію та мідних сплавів.

Наноситься зануренням і розпиленням в технологічному порядку, як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання.

Пасивована поверхня має лужний характер, тому необхідно перевірити сумісність з лакофарбовими матеріалами.

Пасивація не заважає подальшому фосфатуванню.

 

Pragokor O 160

рідкий інгібітор для сталі та чавуну, призначений для міжопераційного захисту сталі або чавуну шляхом адсорбційного інгібування поверхні чорних металів після знежирення або травлення. Застосовується в машинобудуванні, автомобільній, металургійній промисловості та інших галузях обробки металів.

Завдяки низькій лужності та тому, що він практично не містить неорганічних сполук, він також підходить для інгібування поверхні перед нанесенням лакофарбових матеріалів.

Застосовується в технологічному процесі як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання.

Pragokor O 170

пасивуючий засіб для чорних металів, мідних і алюмінієвих сплавів і для гідравлічних випробувань водою посудин під тиском

Призначений для міжопераційного захисту сталі або чавуну шляхом адсорбційного інгібування поверхні чорних металів після знежирення або травлення. Застосовується в машинобудуванні, автомобільній, металургійній промисловості та інших галузях обробки металів.

Завдяки низькій лужності та тому, що він практично не містить неорганічних сполук, він також підходить для інгібування поверхні перед нанесенням лакофарбових матеріалів.

Застосовується в технологічному процесі як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання.

Pragokor BP

безхромовий препарат для пасивації фосфатованих і нефосфатованих сталей, алюмінієвих і цинкових сплавів

Pragokor BP – безхроматний процес пасивації після фосфатування сталі з усіма типами фосфатуючих ванн. Продукт не містить іонів хрому, хроміту та інших екологічно шкідливих речовин. Ефект ванни полягає в пасивації мікроскопічних пористих поверхонь або інших неоднорідностей у фосфатному покритті, таким чином підвищуючи його стійкість до корозії.

Ефективність пасивації у ванни Pragokor BP вище, ніж у багатьох засобів на основі хромат-іонів. Це особливо підвищує стійкість фосфатованих і пофарбованих сталевих поверхонь до недостатньої корозії

Pragokor BP також пасивує активні поверхні нефосфатованої сталі, алюмінієвих і магнієвих сплавів, цинкових покриттів і цинкових відливок після знежирення або інших активованих металевих поверхонь. Він також ефективний при пасивації комбінованих матеріалів (алюмінієві виливки з вбудованими сталевими деталями тощо).

Його також можна використовувати як конверсійний шар перед фарбуванням

 

Pragokor Inhibitor 51

високоефективний нейтралізуючий та інгібуючий продукт для сталі, чавуну та мідних сплавів

Інгібітор емульсійного типу з низьким вмістом піни та нейтралізатор без нітритів та хроматів.

Підходить для тимчасового та внутрішнього захисту від корозії виробів зі сталі, чавуну та мідних сплавів. Також підходить для герметизації та консервації фосфатних або лужно-почорнілих покриттів і, на відміну від консервантів, не перешкоджає подальшому нанесенню шарів лаку.

Наноситься зануренням і розпиленням в технологічному порядку, як остання непроточна операція перед сушінням, після попередніх операцій промивання. Після пасивації пасивовану поверхню можна знову промити демі-водою, оскільки інгібітори міцно хемосорбційно зв’язані з поверхнею, ефект пасивації зберігається.

Пасивована поверхня сумісна з усіма видами синтетичних фарб і порошкових полімерів. Бажано заздалегідь перевірити сумісність водоемульсійних фарб, оскільки через пасивацію поверхня металів стає гідрофобною.

Препарат характеризується високим антикорозійним захистом поверхні і діє навіть при дуже низькій концентрації нанесення. Його можна додавати до слабокислих і сильно лужних ванн для знежирення та перемішування й отримувати загальмовану металеву поверхню за одну комбіновану операцію. Сумісність, концентрацію, властивості ванни і обробленої поверхні необхідно перевірити заздалегідь. Не можна додавати до препаратів на основі катіонних ПАР.

Pragokor Inhibitor Ms 4

високоефективний препарат для пасивації міді, її сплавів і срібла

Непінний інгібітор і гідрофобізуючий препарат без нітритів і хроматів призначений для адсорбційної пасивації активної поверхні міді, латуні, бронзи та інших мідних сплавів.

Він також ефективний для пасивації поверхні срібла та його сплавів, а також частково цинку.

Знежирювачі з ефектом пасивації

Знежирювачі з ефектом пасивації

Pragolod 13 – 

Поверхнево-активний препарат з пасивуючим ефектом.

Pragolod 13 – рідкий високоефективний поверхнево-активний лужний знежирювач з високою пасивуючою здатністю, підходить для очищення сталі, чавуну, скла та кераміки.

Продукт містить адсорбційні інгібітори, які можуть забезпечити міжопераційний або тимчасовий антикорозійний захист знежиреної сталевої поверхні.

Препарат призначений головним чином для міжопераційного знежирення та підходить для машинного очищення, наприклад, у WAP-обладнанні або очисних столах у механічних цехах. Препарат можна використовувати навіть при низьких температурах, тому його можна використовувати для машинного та ручного нанесення як заміну знежирювачів на основі розчинників, включаючи хлоровані вуглеводні. 

 

Pragolod 14 – 

лужний знежирювальний та очисний засіб зі слабким піноутворенням та пасивуючим ефектом

Pragolod 14  призначений в основному для міжопераційного знежирення та очищення поверхні сталі та чавуну методом напилення. Pragolod 14 містить поверхнево-активні речовини з низьким рівнем піноутворення, тому підходить для механічного очищення, наприклад, у WAP-обладнанні або очисних столах у механічних цехах. Pragolod 14 також можна використовувати при більш низьких температурах, тому його можна використовувати для машинного та ручного нанесення як заміну знежирювачів на основі розчинників, включаючи хлоровані вуглеводні. Для досягнення вищого ступеня антикорозійного захисту використовують ванну з концентрацією 3-5% і сушать вироби без попереднього промивання.

Pragolod 14 – рідкий лужний засіб для комбінованої операції знежирення + пасивації. Він розроблений на основі поверхнево-активних речовин, що мають високий ступінь біологічного розкладання, та інгібіторів корозії. В основному призначений для знежирення сталі та чавуну методом розпилення та занурення, а також для галтівки чорних металів. Застосовується також для пасивації після травлення або інших технологічних операцій у водних середовищах, коли необхідно пасивувати активну поверхню заліза. Не містить неорганічних компонентів, тому ймовірність висихання непромитих виробів зменшується. Його також можна використовувати для поверхневої пасивації чорних металів після інших операцій знежирення або травлення в кислотах або галтівці сталевих предметів з одночасною пасивацією. При розробці рецептури продукту наголошувалося на низькій піноутворювальній та пасивуючій здатності, тому подібні препарати Праголод Грато 12, Праголод 13 або Праголод 44 мають вищу знежирюючу ефективність (але піноутворююча здатність у них вища). Праголод 14 — прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина лужного характеру (рН 10,0-11,0), легко змішується з водою. Температура помутніння ванни з 5% препаратом становить приблизно 33 – 38 °C, pH ванни становить приблизно 10.

Назад