Ви у вірному місці

м. Днiпро, вул. Шинна, 35.

Меню

ТЕХНОЛОГІЇ ГАЛЬВАНІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ

Сучасні методи хімічної та електрохімічної обробки поверхні  відкривають широкі можливості для досягнення зовнішнього ефекту та експлуатаційних характеристик  технічних виробів і творчих об’єктів. Дотримуючись принципу завжди бути в курсі новацій, ми постійно шукаємо методи, які покращували б серійні і масові технології обробки поверхні, або придавали б поверхні металів і полімерів нову технічну або естетичну якість . Для цього ми  аналізуємо досвід власних проектів, проводимо лабораторні тести, підтримуємо контакти з виробниками хімічних продуктів,  беремо участь в профільних виставках. Для нас є надзвичайно важливим бути в хорошій професійній формі, аби вирішувати для наших замовників такі завдання:

Приклади ВИКОНАНИХ РОБІТ:

  

Розробка та впровадження технології покриття нікель-хром.

Покриття нікель та нікель-хром дозволяє надати запірній арматурі не тільки механічні та захисні властивості, але і декоративний зовнішній вигляд. Блиск покриття забезпечує підкладка з блискучого шару нікелю, на яку безпосередньо наноситься хром, що дозволяє уникнути проміжної механічної поліровки виробів. Для умов серійного виробництва на автоопрераторній лінії розроблена та запроваджена технологія нанесення покриттів нікель-хром, включаючи програмне забезпечення для управління технологією.

Розробка технології чорного анодування алюмінієвих поршнів з використанням безхромових розчинів.

Електроліт оксидування не містить шестивалентного хрому та інших важких сполук. Технологія дозволяє скоротити час процесу, а також спрощує технологію нейтралізації стоків. Покриття має стійкий глибокий чорний колір.

 

 

Розробка та виконання нанесення масивного поверхневого шару нікелю на складну поверхню деталей авіакосмічного призначення електрохімічним способом.

Розроблено процеси нанесення масивного шару нікелю (2000 – 3000 мікрон) на складно-профільні мідні деталі. Спеціальні методи нанесення дозволяють наростити нікелеву оболонку виробів, залишаючи проточні канавки для нагріву / охолодження деталей. Покриття має хороше зчеплення з основою, не розтріскується. Нанесений в електрохімічний спосіб нікелевий шар має хороші властивості під пайку та може успішно конкурувати з хімічно нанесеним нікелем, який має високу вартість

 

 

 

Розробка технології електротравлення темплет для дослідження макроструктури сталі для металургійного комбінату (триває проект створення макротемплетної лабораторії під ключ).

Електричне травлення зразків для контролю макроструктури сталі значно скорочує час і вартість процесу травлення. На відміну від стандартного процесу травлення в соляній кислоті процес триває 10-15 хвилин. Технологія скорочує застосування прекурсорів і не вимагає нагріву.

 

Розробка технології покриттів мідь-нікель-хром на барабани рото-гравюрних машин.

Установка дозволяє відновлювати розміри барабанів з точністю до мікрон. Рівномірне нанесення шарів дозволяє уникнути міжопераційного механічного полірування.