Ви у вірному місці

м. Днiпро, вул. Мечникова 12.

Меню

Про нас

Підрозділ GALVAEKO був створений компанією Екопласт Штанцл Україна для задоволення потреб в області електрохімічної та хімічної обробки поверхні, що умовно узагальнюються терміном «гальваніка».

Чому саме ми можемо бути виконавцем Ваших задумів в створенні гальванічних виробництв? Ми – це фахова та відкрита для співробітництва команда, що має власні ноу-хау, більш ніж 15 років досвіду, десятки реалізованих проектів і тисячі лабораторних тестів. На відміну від інших, ми дійсно пропонуємо «продукт під ключ» тому що, починаючи роботу з Вами від самого наміру інвестувати в гальваніку, ми допомагаємо створювати реалістичні бізнес-плани, розробляти якісні технічні завдання, виконуємо проектні роботи, виробляємо обладнання, створюємо системи управління та програмне забезпечення, забезпечуємо монтаж та введення обладнання до експлуатації, відпрацьовуємо технологію покриття та готуємо кваліфікований персонал. Компанія має сертифіковану Систему Менеджменту Якості ISO 9001:2015, що засвідчує ефективність та прозорість всіх процесів.

Сучасні технології обробки поверхні пропонують широкий інструментарій, а наші знання і досвід дозволяють вирішити більшість Ваших завдань, оскільки підкріплюються прагненням до інновацій і постійною практикою.

Тож робимо справу разом!

К.Усачов – директор проекту GALVAEKO
Ю.Марченко – головний технолог
С.Кволь – технічний директор
А.Ліберман – головний конструктор
О.Копаєв – головний технічний консультант
О.Журба – керівник виробництва
Г.Іващенко – головний інженер проекту


Колектив виробничого підрозділу підприємства