Монтаж гальванічних ліній, особливо автооператорних, являє собою багатоетапний процес, що включає велику кількість робіт з вираженою професійною специфікою, тому монтаж належить доручати монтажним колективам з достатнім досвідом виконання подібних робіт.
Підготовка до монтажу починається ще в процесі виробництва обладнання. Попередньо фрагментів ліній, наприклад «ванна – силова магістраль – ошиновка», «ванна – барабан – автооператор», «автооператор на направляючій» та ін.. Попередній зборці підлягає практично вся лінія аби виявити можливі недоліки, синхронізувати швидкості переміщення та зафіксувати позиції автооператорів . Попередня сборка скорочує час монтажу у замовника. В процесі монтажу застосовуються спеціальні техніки, способи контролю, тестування та синхронізація роботи систем. Наприклад, необхідно домогтися бездоганної геометрії металоконструкцій, по яких рухаються автооператори, точності їх позиціонування над ваннами, співвісності ванн, правильного розташування обладнання навантаження і розвантаження та ще маси взаємних відповідностей. Якість монтажу прямо впливає на продуктивність, стабільність роботи та безпеку лінії в процесі постійної експлуатації.
Для забезпечення успіху проекту та, з урахуванням високої відповідальності монтажу, ми рекомендуємо своїм замовникам не розривати послідовність робіт «виробництво-монтаж-запуск» введенням в процес сторонніх монтажних бригад. Якщо замовник наполягає на монтажі своїми силами, ми готові виконати функції шефмонтажа. Необхідно враховувати, що виконання шефмонтажа є мінімальною необхідною умовою для того, щоб були надані гарантії виробника щодо гальванічної лінії, як технологічного комплексу. В іншому випадку, гарантії виробника будуть обмежені тільки обладнанням і системами, які надходять на майданчик монтажу зібраними і готовими до експлуатації, а терміни гарантій скорочені.